You are currently viewing Alegriju je teško udovoljiti: Ponovo kritikuje Vlahovića, uprkos golu odluke (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa obezbedili su učešće u polufinalu Kupa Italije pobedom nad Sasuolom od 2:1.

Najzaslužniji za plasman među četiri najbolje ekipe ovogodišnjeg takmičenja bio je Dušan Vlahović. Srpski napadač postigao je gol u 88. minutu koji će potom biti okarakterisan kao autogol, ali je svima jasno da se radi o vanserijskom umeću koje prikazuje novi napadač Stare dame.

Ipak, trener Juventusa Masimilijano Alegri ponovo je imao zamerke na igru Dušana Vlahovića:

– On mora napredovati, isto kao i ostali igrači. Mora biti čišći u načinu na koji igra i da više napada prostor. To je normalan proces za svakog igrača. Utakmica je bila praktično gotova, ali smo imali sreće sa šansom u samoj završnici. Istina je da smo u drugom poluvremenu stvorili mnogo šansi i dobro je da smo pobedili – rekao je Alegri.

Juventus će se u polufinalu sastati sa Fiorentinom koja je sa 3:2 eliminisala Atalantu. Navijači u Firenci najvljuju „topli doček“ Vlahoviću koji je na njihovo razočaranje odlučio da obuče dres torinskog kluba.

U drugom polufinalu sastaju se Milan i Inter.