You are currently viewing Atletiko ispao iz Kupa kralja! Vreme da Simeon ode?

Atletiko ispao iz Kupa kralja! Vreme da Simeon ode?

Fudbaleri madridskog Atletika večeras su izgubili od Reala Sosijedada rezultatom 2:0 i nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Kralja.

Sosijedad je poveo u 33. minutu kada je Adnan Januzaj uspeo da glavom nađe put do mreže.

Drugo poluvreme je počelo ranim golom Sorlota kojim je potvrdio pobedu, uprkos šansama koje su oba tima imala, semafor na terenu se više nije promenio.

Kunja je u 80. minutu imao priliku da smanji zaostatak, ali njegov šut je zaustavio uspešni Remira.

Atletiko Madrid je primio 36 golova u 30 utakmica ove sezone, jedan manje nego u 48 utakmica prošle sezone. Otuda i šesti poraz u poslednjih 10 mečeva. Sve je glasnija ostavka naizgled večitog argentinskog trenera Dijega Simeona, i to s pravom, oseća se da je Atletiko u slobodnom padu.

Atletiko se oprostio od još jednog trofeja, budući da u La Ligi zaostaje 16 bodova za gradskim rivalom, Realom. Naredni meč Atletiko igra ove subote protiv Valensije na Vanda Metropolitano u 21:00 časova.