You are currently viewing Atletiko Madrid u neverovatnom preokretu protiv Valensije (VIDEO)

Atletiko Madrid u neverovatnom preokretu protiv Valensije (VIDEO)

Na stadionu Vanda Metropolitano u Madridu, fudbaleri Atletiko Madrida savladali su ekipu Valensije rezultatom 3:2. Utakmica je odigrana u okviru 22. kola La Lige.

Prvo poluvreme meča obeležilo je vođstvo Valensije. Na odmor je Atletiko Madrid otišao sa 0:2, a strelci za Valensiju su bili Musa u 25. i Duro u 44. minutu utakmice.

Međutim, nakon pauze Jorgandžije su odlučno krenule u napad. Uspeli su da nadoknade dva gola razlike i postignu još jedan za pobedu.

U 64. minutu, Kunja je precizno šutirao i zatresao mrežu protivnika, a potom je drama nastavljena u produžecima.

Srpski internacionalac Uroš Račić, u 88. minutu je zamenio Musu.

U nadoknadi meča najpre je postigao pogodak Anhel Korea u 91. minutu. Sjajan meč za Kunju dobio je završnu reč u 93. minutu kad je asistirao Mariji Ermosi za konačnih 3:0 za Madriđane.

Atletiko je sada na mestu koje vodi u Ligu šampiona. Valensija se nalazi na devetom mestu, sa sedam bodova manje.