You are currently viewing Atletiko Madrid živnuo: „Jorgandžije“ ubedljive u Pamploni

Atletiko Madrid živnuo: „Jorgandžije“ ubedljive u Pamploni

Fudbaleri Atletiko Madrida gostovali su danas ekipi Osasune na stadionu u Pamploni. Ubedljive su bile „Jorgandžije“ koje su trijumfovale sa 3:0 u 25. kolu La Lige.

Već u trećem minutu igre, Žoao Feliks je doveo goste do vođstva a taj rezultat se zadržao sve do kraja prvog poluvremena.

Drugi deo meča je bio dinamičan i još plodonosniji za Atletiko Madrid.

U 59. minutu utakmice, Luis Suares je bio strelac drugog gola i na dodavanje raspoloženog Feliksa, doveo je „Jorgandžije“ do 2. gola prednosti.

Konačan rezultat postavio je Anhel Korea u 89. minutu uz asistenciju Kokea. On je zatvorio meč sa konačnih 3:0.

Atletiko Madrid je na četvrtom mestu na tabeli i ima 42 boda, dok se Osasuna nalazi na devetoj poziciji sa 32 poena.

U sledećem kolu tim Dijega Simeonea dočekuje Seltu, 26. februara, a 23. će ugostiti Mančester Junajted u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.