You are currently viewing Benzema promašio prvi penal za Real, težak bod Realu! (VIDEO)

Benzema promašio prvi penal za Real, težak bod Realu! (VIDEO)

Real Madrid i Elče su remizirali rezultatom 2:2 u 22. kolu španske La Lige.

Karim Benzema je promašio penal pri 0:0 pre nego što je u drugom poluvremenu odšepao povređen.

Na današnjoj utakmici Banzema je promašio svoj prvi penal za Real, do sada je beležio 16/16.

Real Madrid je dominirao u ranoj fazi i dosuđen mu je jedanaesterac u 32. minutu, kada je Vinisijus oboren u petercu. Benzema je uputio snažan udar sa bele tačke gde je lopta prešla prečku.

Usledila je kazna za Real, Lukas Boje neposredno pre poluvremena briljantnim skokom i udarcem glavom pored Kurtoe.

U drugom poluvremenu domaćini su mislili da će dobiti još jedan penal kada je Dijego Gonzalez optužen da je faulirao Azara, ali nakon što je prvobitno dosudio penal, sudija je pregledao incident na VAR monitoru i poništio svoju odluku.

A Benzemin dan je krenuo iz lošeg u gori kada je morao da napusti teren zbog povrede, a Luka Jović je ušao da ga zameni.

Horor Reala se nastavio, posle kontre u 76. minutu Boje je sjajno proigrao Perea Milju, a ovaj pogodio za 0:2.

Nakon kornera, Madriđani su uložili žalbu na još jedan penal za igranje rukom protiv Milje. Sudija je ponovo proverio pute VAR-a pre nego što je pokazao na tačku, ovog puta Modrić nije pogrešio i pogodio je za rezultat od 1:2.

Eder Militao je spasio Real pošto je u nadoknadi vremena postigao gol glavom za izjednačenje.