You are currently viewing Bohum do boda stigao zahvaljujući bivšem Partizanovom igraču

Bohum do boda stigao zahvaljujući bivšem Partizanovom igraču

U okviru 20. kola Bundeslige, odigran je meč FK Bohum i FK Keln. Meč je odigran u Bohumu, sa početkom od 18.30 časova, a završen je rezultatom 2:2.

U 25. minutu igre, Ferit Holtman je doveo ekipu Bohuma u vođstvo. Nedugo zatim, Keln izjednačuje golom Tima Hibersa u 36. minutu.

Međutim, tu se ekipa Kelna nije zaustavila i već u 45. minutu meča postiže gol za vođstvo. Strelac je bio Entoni Modest.

Ništa se nije menjalo do 70. minuta. Tada je bivši igrač Partizana, Takuma Asano, postigao gol za Bohum i doveo do izjednačenja. Bod je stigao za Bohum a ovo je ujedno bio Asanov gol prvenac.

Miloš Pantović, srpski fudbaler je proveo 65 minuta na terenu igrajući za ekipu Bohuma.

Na tabeli Bundeslige, Keln se nalazi na sedmom mestu sa 29 poena. Bohum je na 11. mestu sa 24 boda.