You are currently viewing Bolonja slavi Arnautovića, Napoli propustio sjajnu priliku (VIDEO)

Bolonja slavi Arnautovića, Napoli propustio sjajnu priliku (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje koju vodi Siniša Mihajlović uspeli su da na svom terenu pobede Speciju rezultatom 2:1.

Gosti su do prednosti došli golom Manaja u 11. minutu, da bi Arnautović izjednačio pet minuta pre velikog odmora. Isti igrač postavlja konačnih 2:1 u 84. minutu i donosi vrlo važne bodove ekipi Siniše Mihajlovića.

Napoli je propustio priliku da se izjednači sa liderom Milanom, jer je u duelu sa Kaljarijem na Sardiniji igrao 1:1.

Domaćin je poveo golom Pereira u 58. minutu, da bi bod Napolitancima doneo Viktor Osmihen u 87. minutu.

Napoli je treći na tabeli Serije A sa 54 boda, dva manje od lidera Milana.

Kaljari je na 18. poziciji, u opasnoj zoni i očekuje ga borba za opstanak do kraja šampionata.

Bolonja se pobedom učvrstila na sredini tabele sa 31 bodom, dok je Specija 15. sa 26 osvojenih bodova.