You are currently viewing Drugi poraz na pripremama: Partizan izgubio, ali nije razočarao (VIDEO)

Drugi poraz na pripremama: Partizan izgubio, ali nije razočarao (VIDEO)

Fudbaleri Partizana doživeli su poraz na trećoj kontrolnoj utakmici u Turskoj.

Crno-beli se za nastavak sezone spremaju u Beleku, a danas su izgubili test meč protiv Dinama iz Moskve, rezultatom 2:1.

Partizan je generalno ostavio dobar utisak tokom čitave utakmice. Ipak, Moskovljani su došli u prednost golom Fomina iz slobodnog udarca u petom minutu.

Crno-beli su u nastavku susreta stvarali šanse. Mogli su do poravnanja preko Vujačića i Markovića, ali se istakao golman Dinama Šunjin.

Tim Aleksadra Stanojevića izjednačio je u 65. minutu posle kornera. Najpre je Vujačić pogodio prečku, a loptu u gol ubacio je Natho.

Imao je Partizan nekoliko neiskorišćenih šansi u nastavku meča, ali je ruski tim ipak stigao do pobede golom Galkina u 88. minutu.

Partizan je u dosadašnjem toku priprema pobedio Tikveš i zabeležio poraze od Dinama i Bašakšehira.