You are currently viewing Everton odneo pobedu! Impresivan debi Lamparda!

Everton odneo pobedu! Impresivan debi Lamparda!

Frenk Lampard je pozitivnim rezultatima započeo karijeru na klupi Evertona. Uspeo je da dovede Everton do pobede rezultatom 4:1 u duelu protiv Brentforda.

U sklopu FA Kupa Everton se sastao sa Brentfordom na Gudison Parku. Ovo je prva utakmica koju je Everton odigrao nakon velike promene sastava u zimskom prelaznom roku 2022, Dele Ali i Doni van de Bik još uvek nisu u timu. Ipak, novi menadžer Frenk Lampard je ispratio tim i debitovao.

Mina je postigao prvi pogodak u 31. minutu. Na početku prvog poluvrema Ričarlison je iskoristio asistenciju Alana za 2:0.

U 54. minutu dosuđen je penal za Brendford, Toni je iskoristio šansu i pogodio iz penala za rezultat 2:1. Već u 62. minutu Holgejt je povisio na 3:1, konačan rezultat od 4:1 je postavio Tauzend u nadoknadi vremena.