You are currently viewing EVROGOL MILENKOVIĆA U POSLEDNJOJ SEKUNDI: Fiorentina projurila u polufinale Kupa Italije (VIDEO)

U četvrtfinalnom meču sastali su se fudbaleri Atalante i Fiorentine na stadionu u Bergamu. Odigran je odličan meč prepun preokreta u kojem je Fiorentina trijumfovala rezultatom 2:3.

Fiorentina je već u devetom minutu meča povela a strelac sa penala je bio Pjontek. Nedugo potom Atalanta je uzvratila i u 30. minutu izjednačila golom Zapakoste.

Ekipe su otišle sa 1:1 na odmor a drugi deo meča je bio znatno uzbudljiviji nego prvi.

Već u 56. minutu utakmice Boga je nakon solo prodora bio precizan i doveo domaćina u prednost. U 71. minutu Pjontek je najpre promašio penal a potom je bio precizan za ponovno izjednačenje.

U trećem minutu nadoknade vremena, Milenković je postavio konačan rezultat 2:3 i time odveo Fiorentinu pravo u polufinale Kupa Italije.

U polufinalu Fiorentina će se naći sa pobednikom iz duela Juventus – Sasuolo.