You are currently viewing Fiorentini igrač manje, promašen penal i bod protiv Kaljarija!

Fiorentini igrač manje, promašen penal i bod protiv Kaljarija!

Kaljari je propustio šansu da izađe iz zone ispadanja u Seriji A nakon što je remizirao 1:1 sa Fiorentinom koja je imala igrača manje, dok su oba tima promašila po penal.

Ekipa Valtera Mazarija bi se pomerila iznad Venecije na 17. mesto da je uspeli da održi prednost nakon pogotka Žoao Pedra.

Gostujući tim koji je bio bez napadača Dušana Vlahovića nije uspeo da ostvari pobedu.

Kaljari je poveo u 47. minutu golom Žoa Pedra, a on je u 68. minutu promašio penal i propustio šansu da svoju ekipu dovede dva gola prednosti. Pedro je postigao svoj deseti gol u sezoni kada je pogodio savršenim udarcem glavom iz kornera.

Fjorentina je od 64. minuta igrala sa igračem manjem, pošto je Alvaro Odriosola dobio crveni karton. Rezultat je izjednačio Rikarado Skotil u 75. minutu.

Fiorentina je šesta na tabeli sa 36 bodova, a Kaljari se nalazi u zoni ispadanja, na 18. mestu sa samo 17 bodova.