NBA liga

Sve vezano za košarku
LjutiKrilo

Re: NBA liga

Post by LjutiKrilo »

kingsi 7 pobeda u nizu i onda poraz od atlante vtrvge4
zadnji put kad su povezali toliko pobeda startna petorka je bila bibi-kristi-stojaković-veber-bred miler

skor 10-7 i 5. mesto na zapadu seth5e4
nosilac amsterdamske spomenice
Tuma

Post by Tuma »

LjutiKrilo

Post by LjutiKrilo »

treći smo na zapadu :o

skor 25-18 bdnree

kakvo li će sranje da se desi sad?

ko bi rekao da će sabonis da nas ovako opravi? @kameni čestitke za komentar od prošle godine kada si posle mojeg kukanja da smo dali halibartona samo da bi otarasili hildovog ugovora, rekao polako, dobar je sabonis.
ustvari nisam znao da smo dobili jokića za s̶i̶r̶o̶m̶a̶š̶n̶e̶ , ok srednju klasu koja je malo osiromašila...

u ostalim vestima mnoge ekipe na zapadu su prdnule u čabar, denveru se sada mnogo toga otvorilo.
dugo sam ponavljao da nagetsi nisu sposobni da naprave dobar tim oko jokića, pa čini mi se da su uspeli.
marej i KPJ su se vratili, gordon tu, koldvel-poup je bilo lepo pojačanje ispod radara... finale zapada ili propast

memfis je super atletičan, dobro izgledaju , ali fali tu šuta za 3

pelikani dobro guraju, ne znam kakvi su, ali dovodiće visoke pikove još ohoho sezona koje su im lejkersi dali... letos su dobili osmog, a sledeći draft imaju pravo na zamenu pikova što će izgledati ovako: lejkersi će im dati 10-11-12 pika u zamenu za 25-26 pika pelikana. već su im isporučili dva visoka pika (četvrti pik 2019. i osmi letos) i kao šlag na tortu 2024 im takođe isporučuju nezaštićenog pika. a ako taj ne bude bio dovoljno visok, mogu da im ga ostave i traže onaj iz 2025... visoka cena za miki maus titulu

dončić vuče koliko može ali na kraju balade trejd za porzingisa je bio zajeb... dinvidi je ok ali nije neko ludilo a bertans duva klupu, to im je stiglo u zamenu za porzingisa... ubošće dalas dobitnu kombinaciju oko luke pre ili kasnije, samo neće to ići tako brzo

golden stejt je baš bio loš, malo su se vratili ali svima su puna usta priče oko narušenih odnosa u ekipi i da ove sezone neće kliknuti. neka korisna pešadija ih je napustila, od vajzmena neče biti ništa, džabe su miloja dovodili...

juta odbija da tankuje, tj markanen odbija da tankuje... lepo su utopili i babu i gobera i mičela... ne verujem da će ove sezone nešto posebno napraviti (plej-in maksimum) ali narednih sezona - drž'te gaće

portland je opet udario u zid, sad je i nurko počeo da se zajebava, ne znam koji im je kurac ustvari... možda anferni sajmons nije baš takav jebač, ali imaju i harta i sina gerija pejtona i još par zanimljivih... možda bi trebalo da se reše lilarda

finiks totalni raspad... ejton nezadovoljan, sarver još nije prodao ekipu i svi to čekaju, buker povređen, kris pol mator kao biblija i nema adekvatnu zamenu... brz uspon su imali od diznilenda na ovamo, ali bogami i brz pad... a stiglo im je na naplatu što su 2020 sa 10. mesta birali nekog bezveznjaka, kojeg su u februaru menjali za torija krega i morali još neke zaslađivače da ubace... kao da su vezanih očiju bacali pikado na spisak svih koji su se prijavili na draft

fejkersi - još su i dobri koliko sam mislio da će se raspadati... avaj, obrva se opet povredio (ja bih mu dao nadimak nepopravljivi ron) i nemoš ti tu mnogo kad ti većina rostera igra za minimalac

san antonio tankuje prvi put od 1996/97 sezone i NBA ih nagrađuje sa prvim pikom, mmw. greg će od onog francuza napraviti novog tima dankana i onda mirno odjahati u sumrak
LjutiKrilo

Post by LjutiKrilo »

na istoku ništa novo

milvoki i boston guraju onako kako su svi očekivali

bruklin loše počeo i istakli su kandidaturu za lejkerse sa istoka, ali onda je kajri opet imao ispad, pa je lepo udaren po džepu (najk mu otkazao ugovor između ostalog) i konačno je počeo da drži jezik za zubima i da igra. odjednom su se sa nekog 9-10 mesta popeli na drugo. sad se durent opet sjebao, ne znam na koliko dugo, ali barem svi ostali igraju uključujući i mentalnog miša simonsa. pianje je koliko dugo će kajrija moći da drže na kratkom lancu.

fila se tu vrti oko 3-5 mesta ali oni su druga runda plejofa i tu ih ozbiljne ekipe izbacuju. koga god doveli dok rivers je i dalje trener...

klivlend, večito zanimljivi, ne znam kad planiraju da uću među ozbiljne ekipe

majami oscilira i kao tim u blagom downhill-u

u atlanti je rasulo jer je sin vlasnika počeo da se igra nebojše čovića, delili su visoke ugovore kao bombone i doveli igrače koji se ne uklapaju najbolje.
u februaru će biti jasnije koja je situacija

niksi su u plejof priči samo zbog bransona

itd.
sarma i proja
Site Admin

Post by sarma i proja »

samo moj ljuti veruje i dalje u kingse, e pa dočakao si.

jokara toliko dobar da čak i espn kaže da mora da dobije tri em vi pi
Hoću u Pionir!
saladin

Post by saladin »

LjutiKrilo wrote: Thu Jan 19, 2023 6:11 pm na istoku ništa novo

milvoki i boston guraju onako kako su svi očekivali

bruklin loše počeo i istakli su kandidaturu za lejkerse sa istoka, ali onda je kajri opet imao ispad, pa je lepo udaren po džepu (najk mu otkazao ugovor između ostalog) i konačno je počeo da drži jezik za zubima i da igra. odjednom su se sa nekog 9-10 mesta popeli na drugo. sad se durent opet sjebao, ne znam na koliko dugo, ali barem svi ostali igraju uključujući i mentalnog miša simonsa. pianje je koliko dugo će kajrija moći da drže na kratkom lancu.

fila se tu vrti oko 3-5 mesta ali oni su druga runda plejofa i tu ih ozbiljne ekipe izbacuju. koga god doveli dok rivers je i dalje trener...

klivlend, večito zanimljivi, ne znam kad planiraju da uću među ozbiljne ekipe

majami oscilira i kao tim u blagom downhill-u

u atlanti je rasulo jer je sin vlasnika počeo da se igra nebojše čovića, delili su visoke ugovore kao bombone i doveli igrače koji se ne uklapaju najbolje.
u februaru će biti jasnije koja je situacija

niksi su u plejof priči samo zbog bransona

itd.
Na zapadu Denver favorit. Nebi otpisao GSW, u play offu ce ih biti tesko izbaciti.
Pelicansi su dobri... U ostale ne vjerujem.
Potland po meni ima potencijal za vrh, ali los trener i losa igra.

Na istoku Boston, Broklyn i Millwakue za prvo mjesto. Svi su dobri. Broklyn mozda trenutno najbolji
Jaci je istok ove godine.
balota

Post by balota »

Sve tako nekako jedino bi ja ubrojia uz GSW na zapadu kao minu i Miami na istoku, naravno ako budu svi zdravi, zajebane su to ekipe...
Danas je medicina toliko napredovala.... toliko da nema više zdrava čovika...
LjutiKrilo

Post by LjutiKrilo »

moguće... GSW nije baš briljirao prošle sezone tokom ligaškog dela pa su u plej ofu ubacili u petu brzinu... mnogi sumnjaju da će te pete brzine biti na proleće...

majami, otišao im je pj taker u filu, nisu se nešto pojačali a prošle sezone su bili prvi na istoku i imali lakši raspored do finala istoka gde ih je sačekao boston... fali im jedan opasan trojkaš... opet batler kad poludi, svašta je moguće
sarma i proja
Site Admin

Post by sarma i proja »

GSW ništa ako ne bude kompletan
Hoću u Pionir!
sarma i proja
Site Admin

Post by sarma i proja »

Jokara jebe majku kako igra. Denver ne staje.
Hoću u Pionir!
Post Reply