You are currently viewing Futsal: BiH završila nastup na Euru!

Futsal: BiH završila nastup na Euru!

U susretu poslednjeg kola D grupe Evropskog prvenstva u Holandiji, selekcija Azerbejdžana savladala selekciju Bosne i Hercegovine rezultatom 4:2 (2:1).

Takmičenje je završeno i za debitanta BiH, pored njih eliminisani su Srbija i Hrvatska. U prva dva kola selekcija BiH zabeležila je poraze od Španije (5:1) i Gruzije (2:1).

Azerbejdžan je poveo sa 2:0 golovima Tijaga i Borgesa, ali je BiH uspela da izjednači preko Radmilovića i Kahvedžića. Minut kasnije Azerbejdžan uzvratio golom Vilele. Za konačnih 4:2 pogodio je Galo u 40. minutu.

Španija će u četvrtfinalu igrati sa Slovačkom, a Gruzija s Rusijom. U ostalim susretima četvrtfinala sastaju se Portugal i Finska i u poslednjem meču Kazahstan i Ukrajina.