You are currently viewing Futsal: Loš start Srbije na EP

Futsal: Loš start Srbije na EP

Futsal reprezentacija Srbije startovala je porazom na Evropskom prvenstvu.

Srbija nije uspela da pobedi aktuelnog svetskog i evropskog šampiona, reprezentaciju Portugala. Utakmica je završena rezultatom 4:2.

Srbija je startovala na prvenstvu bez 5 igrača, od toga dvojica vrlo bitnih, Lazarević i Rajčević. Portugalci su započeli prvo prvenstvo bez legendarnog Rikardinja.

Pored igrača koji su bili sprečeni da igraju, Srbija je povela 2:0 golovima Marka Pršića u prvih 7. minuta.

Portugal je do poluvremena uspeo da izjednači rezultat na 2:2, a onda sa dva gola u 40 sekundi u drugom poluvremenu postavlja konačan rezultat i prvenstvo otvara pobedom.

U drugom kolu EP Srbija igra u nedelju, 23. januara od 14:30 časova protiv Ukrajine, dok se od 17:430 Portugal sastaje sa domaćinom prvenstva Holandijom.