You are currently viewing Hadersfild stao na put Fulamu i Mitroviću: Prvi poraz ove godine

Hadersfild stao na put Fulamu i Mitroviću: Prvi poraz ove godine

U okviru 33. kola Čempionšipa, sastali su se fudbaleri Fulama i Hadersfilda. Hadersfild je prekinuo niz pobeda Fulama koji od početka godine nije izgubio nijedan meč. Utakmica odigrana u Londonu završena je rezultatom 1:2.

Naš Mitrović, najsvetlija tačka Fulama, nije uspeo da postigne više od žutog kartona u 26. minutu igre.

Gosti su poveli golom Vorda u 31. minutu meča, a Holms je iz penala u 42. minutu povećao prednost na 2:0.

Ekipe su otišle na odmor sa ovim rezultatom a Fulam se na teren vratio znatno žustriji i odlučniji.

Ipak, nije sve išlo po planu. Mitrovićev tim uspeo je da postigne samo jedan gol u 83. minutu meča a precizan je bio Rid za konačnih 1:2.

Fulam će, uprkos ovom porazu, zadržati lidersku poziciju na prvenstvu sa 64 boda, šest više od Bornmuta, uz meč više. Hadersfild se nalazi na 4. poziciji sa 53 poena.