You are currently viewing Herta i Bohum remizirali i podelili bodove: Jovetić asistirao

Herta i Bohum remizirali i podelili bodove: Jovetić asistirao

U okviru 21. kola Bundeslige, sastali su se fudbaleri Herte sa ekipom Bohuma. Meč je okončan izjednačenim rezultatom 1-1, a ekipe su ravnopravno podelile osvojene bodove.

Tokom čitavog meča smenjivale su se šanse za pogodak i ekipe su igrale izjednačeno od početka do kraja. Za berlinski klub Herta strelac je bio Belfodil u 23. minutu meča.

Gol je bio diskutabilan pa je uvažen tek nakon gledanja VAR snimka. Nakon potvrde, igrači su otišli na pauzu sa 1:0.

Šanse su se prolongirale sa obe strane nakon pauze a Bohum je uspeo da izjednači na početku drugog poluvremena.

Pogodak za gostujući tim je postigao Polter u 48. minutu meča i tim pogotkom stavio je tačku na meč jer nakon njega više nije bilo golova.

U realizaciji jedinog gola Herte učestvovao je Stevan Jovetić. Ovo je prva asistencija iskusnog napadača u dresu berlinskog kluba.

Bohum zauzima 11. mesto na tabeli sa 25 bodova, dok je Herta odmah na 12. sa dva boda manje.