You are currently viewing Hetafe porazio Granadu: Maksimovićev gol za pamćenje (VIDEO)

Hetafe porazio Granadu: Maksimovićev gol za pamćenje (VIDEO)

Fudbaleri Hetafea pobedili su ekipu Granade rezultatom 4:2. U 21. kolu španske La Lige, Hetafe je trijumfovao sjajnim rezultatom na  „Alfonso Perez“ stadionu.

Srpski fudbaler, Nemanja Maksimović, svojim pogotkom obeležio je ovaj meč.

Preciznim udarcem u donji levi ugao, Sandro Ramirez je u ranoj fazi utakmice doveo domaćina do prednosti sa 1-0. Nakon samo tri minuta, Luis Suarez pogodio za izjednačenje.

U drugom poluvremenu istakao se srpski reprezentativac Maksimović.

Najpre je u 47. minutu, uposlio Enesa Unala za novo vođstvo Hetafea. Potom je u 63. minutu i sam postigao gol za 3-1.

To nije bio kraj dominacije Hetafea.  U 78. minutu Suarez je svojim drugim golom smanjio zaostatak, uz lošiju reakciju golmana Hetafea,  Sorije.

Međutim, Borha Majoral je, u 87. minutu, udarcem po sredini gola stavio tačku na meč.

Hetafe se sada nalazi na  16. mestu tabele La Lige. Oni nose 21 bod iz isto toliko utakmica, a Granada je za dva mesta bolje plasirana i ima 19 bodova.