You are currently viewing Iznenađujući remi Bajerna i Salcburga

Iznenađujući remi Bajerna i Salcburga

Red Bul Salcburg je doneo veliko iznenađenje u večerašnjem meču prvog kola nokaut faze Lige šampiona. U uzbudljivom duelu, Salcburg je na svom terenu remizirao sa Bajernom sa 1:1.

Domaćin se sjajno borio protiv nemačkog velikana i profitirao pred revanš meč.

Prvu priliku na meču Bajern je imao u 10. minutu igre. Gnabri je, nakon odlične solo akcije, uputio udarac ka golu protivnika ali je golman to uspešno odbranio.

Uprkos trudu fudbalera Bajerna da se probiju do mreže, Salcburg je uspešno odolevao svim napadima.

Pokušali su Miler i Koman, ali su bili neprecizni.

Domaći su imali gotovo samo jednu pristojnu šansu za pogodak, i nju su iskoristili maksimalno.

Nakon sjajne akcije u 21. minutu i odigranog duplog pasa u poziciji da postigne pogodak našao se Adamu koji je istu iskoristio i pogodio za 1:0.

U narednih tri minuta, Salcburg je, motivisan, probao još jednom ali neprecizno.

Ekipe su otišle na odmor sa vođstvom domaćih nakon jedne VAR provere.

I drugi deo meča je bio interesantan. Bajern se probudio i krenuo odlučno da se revanšira za dobru igru domaćina.

Zaređali su se pokušajima pred golom Sane, Gnabri i Koman, ali je Kon danas bio nesavladiv na golu domaćih.

Koman je bio strelac izjednačujućeg gola. On je pokupio pas glavom od strane Milera i u 90. minutu i zatvorio meč sa konačnih 1:1.