You are currently viewing Još jedna četvorka večeras: Nica osigurala plasman u polufinale

Još jedna četvorka večeras: Nica osigurala plasman u polufinale

Fudbaleri Nice sastali su su večeras sa ekipom Olimpik iz Marseja. Nica je trijumfovala na svom terenu rezultatom 4:1 i time osigurala plasman u polufinalu Kupa Francuske.

Dobar start bio je rezervisan za Marsej koji je već u trećem minutu meča stigao do prednosti zahvaljujući autogolu Melvina Barda. Međutim, u desetom minutu meča Gauri je izjednačio i od tada je Nica preuzela punu kontrolu nad mečom.

Nakon Gaurijevog pogotka, precizan je bio Klajvert u 29. minutu igre, koji je svom timu osigurao prednost i time poslao obe ekipe na odmor.

Klajvert se proslavio i u drugom poluvremenu nakon što je ponovo zatresao mrežu protivnika u 49. minutu. Nije se smirio ni u nastavku igre, pa je asistirao za četvrti pogodak Nice.

U 61. minutu precizan je bio Alžirac Delor koji je meč krunisao četvrtim pogotkom za konačnih 4:1.

Nicu u meču za plasman u finale očekuje Versaj koji je, posle kiše golova, ipak bio bolji od Beržaraka (5:4).