You are currently viewing Junajted se raspucao, Nestvaran preokret Totenhemea (VIDEO)

Junajted se raspucao, Nestvaran preokret Totenhemea (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda su slavili na gostovanje debitantu Brentfordu 1:3 u okviru 22. kola Premijer lige.

Elenga je doneo vođstvo gostima u 55. minutu, da bi sedam minuta kasnije Grinvud duplirao prednost. Rašford je pvisio na 3:0, da bi poraz domaćih ublažio Toni u 85. minutu.

Posle ovog trijumfa Junajted se nalazi na sedmom mestu sa 35 bodova, čak 21 manje od gradskog rivala Sitija, koji je lider u Premijer ligi. Brentford je trenutno sa 23 poena na 14. mestu.

Fudbaleri Totenhema pobedili su Lester na gostovanju posle neverovatnog preokreta i golova Stivena Bergvajna u nadoknadi vremena – 2:3.

Patson Daka je doveo domaće u vođstvo u 24. minutu, a Hari Kejn je izjednačio 15-ak minuta kasnije. Bio je to rezultat sve do 76. minuta kada je Džejms Medison postigao gol za 2:1.

Onda je u igru ušao Bergvajn u 79. minutu, da bi potom u 95. i 97. minutu doneo nestvaran prekret za novu pobeddu ekipe Antonija Kontea.

Totenhem je sa nova tri boda došao do ukupno 36 na poziciji pet.