You are currently viewing Juve i Napoli na ravne časti, Milan prati Inter (VIDEO)

Juve i Napoli na ravne časti, Milan prati Inter (VIDEO)

Odigrana su dva derbija u večernjem terminu u Seriji A.

U velikom derbiju Juventus i Napoli su podelili bodove 1:1. Napolitanci su poveli u prvom poluvremenu preko Mertensa, a izjednačenje je početkom drugog dela doneo Federiko Kijeza.

Posle ovog kola Napoli je sve dalje od borbe za titulu, dok je Juventus sebe udalji od mesta koje vodi u Ligu šampiona. Napoli je na trećem mestu sa 40 bodova, dok je Juventus na petom mestu sa 35 bodova.

U drugom derbiju Milan je slavio protiv Rome 3:1. Poveli su domaći preko Žirua sa penala, a Mesijas je ubrzo duplirao prednost. Smanjili su gosti preko Abrahama krajem prvog poluvremena. Nie bilo golova do pred sam kraj kada je Rafael Leo postavio konačan rezultat.

Milan je na drugom mestu sa 45 bodova, dok je Roma sedma sa 32 boda.