You are currently viewing Juventusu samo bod u gradskom derbiju!

Juventusu samo bod u gradskom derbiju!

U gradskom derbiju, Juventus i Torino su odigrali nerešenim rezultatom 1:1, okviru 26. kola Serije A.

,,Bjankoneri“ su poveli golom Matijsa De Lihta u 13. minutu, Kvadrado je izveo korner, De Liht najviši u skoku koji je nadskočio Dušana Vlahovića.

U nastavku meča nije zabeležena ni jedna opasna šansa, Juventus je očekivao da će u nastavku imati istu igru, ali desilo se suprotno. Torino krenuo da igra daleko bolje, realizovao napade i učvrstio odbranu.

Rezulat toga je pogodak Torina, Beloti je iskoristio odličan centaršut koji mu je uputio hrvatski fudbaler Josip Brekalo, pogodio za konačnih 1:1 u 62. minutu.

Dušan Vlahović nije bio na svom nivou, Bremer ga je odlično pratio i nije mu dopustio da napravi prostor za prodor. Alegri je morao da izmeni igru, napravio zamenu, Vlahović je napustio teren u 74. minutu.

Juventusov niz bez poraza produžio se na 12 utakmica, ali kvalifikacije za Ligu šampiona ostaju neizvesne za tim Masimilijana Alegrija posle drugog uzastopnog remija, dok Atalanta ima samo tri boda zaostatka.

Juve ostao na četvrtom mestu nakon što je sakupio 47 bodova iz 26 mečeva. Torino je na 10. mestu sa 33 boda.