You are currently viewing Majstor se vratio!

Majstor se vratio!

Muči se srpski reprezentativac Bogdan Bogdanovič sa povredama cele sezone. A bez njega na parketu muči se i Atlanta!

Sada je tome došao kraj! Oporavio se Bogdan od bolova u kolenu, istrčao na parket protiv bivšeg kluba Sakramenta i odigrao partiju za pamćenje. Prosto da čovek ne poveruje da tek izlazi iz povrede. Spski bek je dobro namučio bivše saigrače i sa 18 poena, 3 skoka i 7 asistencija pomogao svom timu da pobedi rezultatom 121:104.

Brinirao je Bogdan. Do poluvremena je postigao 16 poena. U trećoj četvrtini trener Hoksa nijenželeo da prefosrira svog beka pa je dirigentsku palicu tada preuzeo Tre Jang. Plejmejker domaćina je ubacio daleke trojke na koje je sada sve navikao, a meč završio sa 17 poena, tri skoka i deset asistencija. Sakramento je u svojim redovima imalo raspoloženog Harisona Barnsa, sa 28 poena najefikasnijeg pojedinca utakmice, ali ih je poraza u najvećoj meri koštala činjenica da osim njega nije imala ni približno raspoloženog igrača.