You are currently viewing Mega iznenadila Partizan!

Mega iznenadila Partizan!

U večerašnjem meču KK Mega – KK Partizan, crno-beli su pretrpeli prvi poraz posle pet pobeda. Tokom današnjeg dana, ovo je bio jedini meč koji se odigrao u hali „Aleksandar Nikolić“ a gostujuća Mega je trijumfovala rezultatom 93:90.

Crno-belom timu je ovo treći poraz u sezoni u regionalnom takmičenju. Neočekivan je i iznenađujuć, naročito nakon fantastične igre sa Hamburgom.

U ekipi Mege istakao se Rus Samson Ružencev, ali ključnu trojku postigao je Dejšon Smit deset sekundi do kraja meča.

Mega je do kraja prvog poluvremena konstantno bila u vođstvu i delovalo je da neće doći do dramatične završnice, naročito kada je na nešto više od dva minuta do kraja povela sa 90:81.

Međutim, nadu je doneo Panter sa postignutih šest poena. Potom Lesor pogađa dva slobodna bacanja i približava Partizan na poen manje. Nerešeno, 90:90, bilo je na 36 sekundi do kraja.

Razrešenje je donela je Smitova trojka. U poslednjih deset sekundi, Dejšon Smit je pogodio trojku i doneo pobedu ekipi Mege.

Ekipa Partizana sada ima skor 13-3, a Mega ima polovičan učinak, 7-7.