You are currently viewing Milan pobedom protiv Venecije izbio na čelo Serije A (VIDEO)

Milan pobedom protiv Venecije izbio na čelo Serije A (VIDEO)

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu na gostovanju protiv Venecije rezultatom 0:3.

Mrežu domaćina načeo je Zlatan Ibrahimović golom u drugom minutu. Čuvar mreže Venecije Serđo Romero imao je pune ruke posla. Sjajno je reagovao u dva navrata, kada je odbranio udarce Rafaela Leaoa i Alesandra Florencija.

Gosti su duplirali prednost na početku drugog poluvremena golom Tea Ernandeza.

Konačan rezultat postavljen je u 58. minutu, posle dosuđenog penala. Precizan sa bele tačke bio je Ernandez, a to je bio njegov drugi gol na susretu.

Fudbaleri Milana su ovom pobedom izbili na čelo Serije A, sa dva boda više i dve utakmice više od gradskog rivala Intera.

Venecija je upisala treći vezani poraz. Nalazi se na 16. mestu italijanskog prvenstva i predstoji joj grčevita borba za opstanak.