You are currently viewing Nemilosrdni PSŽ, Serhio Ramos „probio led“ (VIDEO)

Nemilosrdni PSŽ, Serhio Ramos „probio led“ (VIDEO)

U okviru 22. kola francuske Lige 1, odigran je poslednji ovonedeljni meč. Ekipa Pari Sen Žermena ubedljivo je pobedila Rems kod kuće rezultatom 4:0.

Golman Predrag Rajković je večeras imao jako puno posla, ali ni njegovi saigrači ni on nisu imali rešenje za nadmoćne Parižane. Ovo je meč u kojem je Rajković primio najviše golova u ovoj sezoni.

Marko Verati dobio loptu u šesnaestercu i pokraj leve stative poentirao za 1:0 pred kraj prvog dela igre. Posle pauze, Ekitike je imao priliku da izjednači, ali je Navas reagovao u pravom trenutku.

U 60. minutu igre Serhio Ramos je upisao svoj prvi pogodak u dresu PSŽ-a. Poslao je odbitak u donji desni ugao za 2:0.

Posle samo pet minuta, Verati je poslao loptu ka golu, a ona zakačila Fasa i tako je upisan autogol.

Danilo Pereira je, na asistenciju Mbapea, postigao 4. gol, a i u ovaj gol se umešao Fas.

Bilo je i petog pogotka za Parižane, ali pošto je strelac Ikardi prethodno igrao rukom, gol je poništen.

Rems nije imao snage da se izbori tokom čitavog meča a dominantni PSŽ nije imao milosti do samog kraja meča.