You are currently viewing Nica korak bliže Ligi šampiona

Nica korak bliže Ligi šampiona

Fudbaleri Nice dočekali su danas ekipu Anžea na svom terenu u meču 25. kola francuske Lige 1. Pobedili su goste rezultatom 1:0, iako su postigli ukupno tri pogotka.

Ovom pobedom ekipa Nice je uspela da prikupe važne bodove koji će je približiti borbi za Ligu šampiona.

Jedini priznati gol postigao je Džastin Klajvert i to na početku meča. Već u 11. minutu Tiram je bio precizan ali je gol poništen nakon VAR provere. U narednih osam minuta, Klajvert je potvrdio prednost Nice i bio strelac za 1:0, a s tim rezultatom su ekipe otišle na odmor.

U toku drugog poluvremena za Nicu je bio precizan Delort u 65. minutu igre ali i taj gol je poništen.

Iako minimalnom razlikom, Nica je uspela da sačuva 3. mesto na tabeli i približi se borbi za Ligu šampiona.

Ekipa Anžea je na 13. mestu sa 29 osvojenih bodova.