You are currently viewing Partizan poražen u prijateljskom meču

Partizan poražen u prijateljskom meču

Fudbaleri Partizana prijateljski su se sastali u Beleku sa ekipom Istanbul Bašakšehira. U drugom pripremnom meču, crno-beli su izgubili od turskog tima rezultatom 0:1.

Prijateljski meč Partizanu je znatno iskomplikovala Pantićeva povreda desnog kolena. U osmom minutu igre, Pantić je bio prinuđen da napusti teren, što je znatno omelo igru tima Aleksandra Stanojevića.

Na terenu, Pantića je zamenio Jović koji je igrao energičnije i podstakao svoj tim da krene u napad. Međutim, Turci su u da navrata, napadom Čigerija i Zdjelara, pokušali da izmene rezultat, ali bez uspeha.

U 44. minutu meča, namera im se ostvarila i Aleksandar Epuranu je centaršut iz kornera sa leve strane pretvorio u jedini gol na meču.

Tokom  drugog poluvremena, Partizan je izmenio dosta članova tima i krenuo je snažnije u dalji tok meča.

Prvo je zapretio preko Meniga, potom je udarac Rikarda odbranio golman, a odličnu priliku propustio je Holender kada je Mohamed sklonio loptu na stranu.

Meč je završen golom Epurana a pored toga, najjači utisak meča bila je Pantićeva povreda.