You are currently viewing Premier Liga: Uspiješan debi Ragnika i golčina Freda za pobjedu Mančester Junajteda nad Kristal Palasom

Na današnjem nedeljnom programu 15. kola Premier lige od 15 sati su odigrane 3 utakmice.

Sigurno da je najviše pažnje privukla utakmica Mančester Junajteda, a u debiju novog trenera Ralfa Regnika, Junajted je slavio minimalnim rezultatom 1:0 a euro-gol je postigao Fred.

Iako je sa ekipom odradio samo 1 trening, mogao se već vidjeti „Regnik efekat“. Junajted je bar na papiru odigrao statistički najbolje poluvrijeme u sezoni.

Junajted je bio bolji tim čitavu utakmicu, stvarali su šanse, imali posjed lopte u svojim nogama, ali falila je realizacija. Ipak, u 77. minuti, Fred je primio loptu na vrhu šesnaesterca i sjajno pogodio za veliko slavlje crvenih đavola.

Junajted je tako upisao svoju 7. pobjedu u sezoni, i tako ostao na diobi 6. mjesta i 3 boda o 4. pozicije koju trenutno drži Vest Hem.