You are currently viewing Preokretom završeno 23. kolo Primere!

Preokretom završeno 23. kolo Primere!

Poslednju utakmicu 23. kola Primere odigrali su Atletik Bilbao i Espanjol!

Slavili su domaći posle preokreta rezultatom 2:1.

Gosti iz Barselone su poveli vrlo rano, već u trećem minutu  pogotkom Tonija Vilhena. To mje bio prvi pogodak u Španiji fudbalera koji je u Espanjol došao iz  ruskog Krasnodara.

Kratko je trajala radost plavo-belih.  Nakon dva minuta je izjednačio  mladi Oihan Sanset na asisenciju najstarijeg igrača na terenu, 35-godišnjeg Raula Garsije. Tri boda domaćinu donosi  dresovima doneo je Injigo Martinez u 16. minutu. Njegov treći pogodak u šampionatu za veliku radost Baskijaca – 2:1.

Espanjol u narednom kolu čeka veliki gradski derbi protiv čini se probuđene Barselone, dok Atletik dočekuje tim Valensije.

Atletik iz Bilbaa je sada osmi na tabeli Primere sa 34. boda a Espanjol na pet mesta iza Atletika sa sa 27 bodova.