You are currently viewing Razrešena velika misterija: Kako je Feran Tores obukao dres bez grba?

Razrešena velika misterija: Kako je Feran Tores obukao dres bez grba?

Ljubitelji fudbala širom sveta bili su zbunjeni, kada su kamere zumirale napadača Barselone Ferana Toresa u dresu na kojem nema grba niti logoa sponzora.

Nesvakidašnji prizor viđen je u drugom poluvremenu utakmice Lige Evrope između Barselone i Napolija koja je završena rezultatom 1:1. Prvi deo susreta Tores je igrao u dresu koji je bio nez nedostataka.

Zaljubljenici u fudbal i dalje spekulišu o potencijalnim razlozima neverovatnog prizora. Mnogi su tvrdili da je reč o nekoj vrsti bunta, ali španski As navodi da je reč o štamparskoj grešci. Propust je prošao neopaženo ekonomu ekipe i samom Toresu, pa su fotografije fudbalera u dresu bez grba sada atrakcija na društvenim mrežama.

Napoli je imao prednost na Kamp Nou od 29. minuta golom Zjelinskog, ali je upravo Tores izjednačio pogotkom iz penala u 59. minutu. Utakmica će ostati upamćena po velikom broju neiskorišćenih prilika jedinog strelca za Blaugranu.