You are currently viewing Real nadigrao Elče za plasman u četvrtfinale

Real nadigrao Elče za plasman u četvrtfinale

Real Madrid u večerašnjem meču pobedio je ekipu Elčea rezultatom 2:1. Na aktuelnom Kupu kralja, Real se plasirao u četvrtfinale nakon što je, posle produžetaka, savladao Elče.

U toku regularnog dela meča nije bilo golova, ali produžeci su doneli pobedu Realu nakon što je Anćeloti poklonio poverenje Isku, Sebaljosu i Azaru.

Baš njih trojica su se postarala za preokret za samo sedam minuta.

Nakon isključenja Marsela, domaćin je došao do prednosti golom Gonzala Verdua, u 103. minutu utakmice. Tada je delovalo da za Real nema nade.

Međutim, u 108. minutu meča Isko postiže gol za izjednačenje, a Edin Azar u 115. minutu postavlja konačan rezultat i vodi svoju ekipu iz osmine takmičenja, pravo u četvtfinale.

U 120. minutu, neizvesnost se nastavila nakon što je sastav Fransiska Rodrigeza poentirao za 2:2, ali je pogodak Fidela poništen zbog faula nad Lukasom Vaskesom.