You are currently viewing Sančezov gol karijere i Džekova intervencija na startu: Inter u polufinalu (VIDEO)

U četvrtfinalnom meču Kupa Italije, fudbaleri Intera savladali su ekipu Rome rezultatom 2:0. Ovim trujumfom na stadionu „Đuzepe Meaca“, Inter je obezbedio plasman u polufinalu Kupa Italije.

Već u drugom minutu meča Džeko je postigao pogodak za vođstvo Intera, a ovom ekspresnom golu na samom startu meča asistirao je Ivan Perišić. Ekipe su na odmor otišle sa ovim rezultatom ali i sa jednim zanimljivim žutim kartonom izvan terena koji je dodeljen treneru Rome, Žozeu Murinju koji je protestovao sudiji.

I drugo poluvreme obeležila je bolja igra Intera, a konačan rezultat postavio je Sančez u 68. minutu meča.

Ovaj fantastični pogodak Čileanca izazvao je oduševljenje na milanskom stadionu i to je jedan od najlepših golova Interovog ofanzivca.

Ekipu Intera u polufinalu čeka pobednik duela Milan – Lacio.