You are currently viewing Skandal na utakmici PSG – Real, sve su vidjeli ljudi iz UEFA-e

Skandal na utakmici PSG – Real, sve su vidjeli ljudi iz UEFA-e

Pogotkom Mbappea u nadoknadi vremena PSG je slavio protiv Reala u prvoj utakmici nokaut faze Lige prvaka. Međutim, nakon utakmice ostali su neki repovi.

Na poluvremenu utakmice, pri rezultatu 0:0, predsjednik PSG-a Al Khelaifi i sportski direktor Leonardo očigledno da nisu bili zadovoljni kriterijem talijanskog suca Orsata, te su se spustili do njega i očitali mu bukvicu. Novinari prenose kako su sve vidjeli ljudi iz UEFA-e. Orsato je u nastavku sudio penal za PSG, ali mora se reći da je bio zasluženo sviran. Isto tako žute kartone, koji su ih eliminirali iz uzvrata, zaradili su Casemiro i Mendy.

Ovakav način stvaranja pritiska strogo je zabranjen u europskim utakmicama stoga se očekuje kako će reagirati UEFA.