You are currently viewing Sprečena tuča na Zvezdinom gostovanju u Novom Sadu

Sprečena tuča na Zvezdinom gostovanju u Novom Sadu

Crvena zvezda je uspela u gostima da savlada Proleter u Novom Sadu. Meč je do samog kraja bio neizvestan a završen je rezultatom 1:2. Meč je obeležila i jedna nesportska situacija koja se, na svu sreću, završila na miran, sportski način.

Crveno-beli su u 34. minutu meča poveli golom Bena a Proleter je izjednačio u 61., golom Tomovića.

Na samom kraju meča, u 86. minutu, crveno-beli su postigli gol za 2:1 preko Milana Pavkova i na taj način odneli sva tri boda iz Novog Sada.

Međutim, tokom meča došlo je do nemira na terenu.

Dok su neki fudbaleri Crvene zvezde proslavljali pogodak zajedno sa svojim stručnim štabom, na polovini terena je došlo do guranja i koškanja.

Još uvek nije poznato zbog čega je došlo do manjih nemira na stadionu u Novom Sadu, ali je na svu sreću sve završeno bez većih incidenata.

Bilo je više fudbalera koji su umirivali situaciju, stoga se sve brzo završilo bez dalje eskalacije nemira.

Crvena zvezda je trenutno druga na tabeli Super lige Srbije sa dva boda manje i utakmicom više u odnosu na prvoplasirani Partizan, dok je Proleter iz Novog Sada sada na 6. poziciji sa učinkom od 30 osvojenih bodova iz 23 odigrana meča.