You are currently viewing Srbinovo veče u Ligi Šampiona!

Srbinovo veče u Ligi Šampiona!

Druga epizoda osmine finala Lige Šampiona je završena!

U glavnoj ulozi je bio Dušan Vlahović. Stara dama je gostovala Viljarealu i odigrala miroljubivih 1:1.  Meč je definitivno obeležio Dušan Vlahović debitanskim golom u ovom takmičenju koji je dao za nepunih 30 sekundi igre.

Danilo odlično uposlio Vlahovića, a ovaj prihvatio loptu na grudi i sa puno osećaja savladao golmana Viljareala.

Lo Selso je mogao domaćinu da donese izjednačenje već,u 13. minutu, nakon izvanrednog prodora Pedrase, ali je iz izgledne prilike pogodio stativu. Viljareal je bio dominantija ekipa u prvom delu igre ali je Juve uspeo da sačuva prednost.

Kako je poluvreme odmicalo, Viljareal se sve više oslobađao i pretio, a u 56. minutu Moreno je traljavo pokušao i promene rezultata nije bilo.

Izjednačenje je došlo u 66. minutu golom Danija Pareha, koji se kao duh ušunjao u peterac Juventusa, pored statične odbrane gostije i lagano savladao Ščesnog.

Dušan Vlahović je pred kraj meča mogao da postigne i drugi pogodak. odlično je šutirao, međutim ovaj put golman Viljareala bio je na visini zadatka i jednom rukom sačuvao nezgodan udarac.

Čelzi je na svom terenu dočekao Lil i savladao ih 2:0. „Plavci“ su poveli već u 8. minutu kada je strelac bio nemački internacionalac Kai Haverc na asistenciju Hakima Ziješa.

Izabranici Tomasa Tuhela su prednost duplirali u 63. minutu preko Kristijana Pulišića koji odlično iskoristio asistenciju Kantea.