You are currently viewing Tadić ućutkao Holanđane!

Tadić ućutkao Holanđane!

Navijači Fejnorda su pokušali da napadnu igrače Ajaksa pred jedan o največih Holandskih derbija, a kapiten „Orlova“ Dušan Tadić je ostao potpuno miran.

Utakmica na stadionu Fejnorda je zbog korona virusa odigrana bez publike, ali je policija kako je saopšteno, veći deo hapšenja obavila uoči meča, zbog nasilja, uvreda i paljenja pirotehnike.

Podsetimo da je Ajkas slavio u derbiju rezultatom 2:0. Ekipa iz Amsterdama povela je autogolom Markosa Senesija u 44. minutu, a pobedu je obezbedio kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić golom iz jedanaesterca u 81. minutu.

Zanimalo je Holandske novinare kako se Tadić nosi sa pritiskom navijača, a naš kapiten im je šmekerski odgovorio.

“ To je samo motivisalo. I stadion je trebalo da bude pun, svi da budu protiv nas, tada dobijam snagu. Nije bi bilo ništa strašno. Ne, zaista ne. Možda mislite da sam malo lud, ali navikao samo na bombe u Srbiji, kao 1999. godine. To je bilo baš interzivno“- rekao je Tadić.