You are currently viewing Tudor otkrio što mu je rekao Mourinho nakon isključenja VIDEO

Tudor otkrio što mu je rekao Mourinho nakon isključenja VIDEO

Roma i Verona odigrali su sinoć izvanrednu utakmicu koja je završila podjelom bodova 2:2.

Vodila je Verona Igora Tudora 2:0 na poluvremenu, no u drugom dijelu momci Josea Mourinha uspjeli su izjednačiti rezultat. U samom finišu utakmice „The Special One“ je tražio penal za Romu, žestoko je protestirao i zbog toga je isključen. Prije izlaska sa terena otišao je pozdraviti hrvatskog kolegu kojeg je i zagrlio.

Nakon utakmice novinari su pitali Tudora što mu je rekao Mourinho nakon što je isključen. „Čestitao mi je na igri moje momčadi. Takve riječi od njega mi puno znače“ kazao je bivši trener Hajduka pa nastavio:

„Odigrali smo dobar meč, dominirali smo utakmicom do zadnjih 20 minuta i mislim da smo zasluženo osvojili bod u gostima. Uvijek igramo na 3 boda, no i ovaj jedan je dobar.“ – završio je Tudor.