You are currently viewing Uspešan prvi test u Antaliji: Partizan posle preokreta bolji od Tikveša (VIDEO)

Uspešan prvi test u Antaliji: Partizan posle preokreta bolji od Tikveša (VIDEO)

Crno-beli su savladali makedonski Tikveš sa 2:1 na prvom kontrolonom susretu u Antaliji.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević dosta je kombinovao tokom utakmice želeći da pruži šansu što većem broju igrača. Najviše su se istakli najmlađi prvotimci, dokazavši da aktuelni lider Super lige može da računa na njih u mesecima koji slede.

Makedonski tim je prvi došao do prednosti, a siguran sa bele tačke bio je Ivanovski u 26. minutu.

Narednih deset minuta bili su rezervisani za preokret. Najpre je Jojić pogodio posle asistencije Meniga u 29. minutu, da bi sedam minuta kasnije Rikardo iskoristio dodavanje Pantića za konačnih 2:1.

Stanojević je tokom utakmice pružio priliku 22 fudbalera. Drugo poluvreme proteklo je u znaku najmlađih igrača Baždara, Jovića i Terzića, ali se rezultat nije menjao.