You are currently viewing Kalinić srušio Sinišinu Bolonju! (VIDEO)

Kalinić srušio Sinišinu Bolonju! (VIDEO)

U večerašnjem meču 23. kola italijanske Serije A, Verona je posle preokreta savladala Bolonju rezultatom 2:1. Na stadionu Mark Antonija Bentegodija, snage su odmerili domaća Verona i tim Siniše Mihajlovića.

Gosti su do prednosti stigli u 14. minutu posle odličnog udarca Orsolina sa 16 metara, a asistencijom Darka Lazovića, domaćin je došao do izjednačenja u 38. minutu utakmice.

Darko Lazović je odlično centrirao, a na loptu je natrčao Đanluka Kaprari i petom zatresao mrežu protivnika. Izjednačenim rezultatom završeno je prvo poluvreme utakmice.

Ekipa Verone je u drugom delu meča dala sve od sebe. Simeone i Kaprari su imali sjajne prilike za pogodak, ali završilo se bezuspešno.

Zahvaljujući Hrvatu Nikoli Kaliniću, Verona je došla do pobede u 85. minutu meča. Rezervista je ušao umesto mladog srpskog reprezentativca Ivana Ilića, i precizno postigao pogodak glavom.

Ekipa Verone se popela na deveto mesto nakon ove pobede, i sada ima 33 poena, dok je Bolonja na 13. poziciji sa 27 poena.