You are currently viewing Viljareal korak bliže LŠ: Het-trik Danžume u Granadi

Viljareal korak bliže LŠ: Het-trik Danžume u Granadi

Fudbaleri Viljareala gostovali su ekipi Granade u meču 25. kola La Lige. Viljareal je, pred više od 13 000 gledalaca, savladao Granadu na stadionu „Nuevo Los Karmenes“ ubedljivim rezultatom 4:1.

Meč je obeležila neverovatna igra Arnauta Danžume koji je svojim het-trikom oduševio navijače „žute podmornice“.

U okviru prvog poluvremena, Danžuma je najpre doveo svoj tim u vođstvo pogotkom iz penala u 35. minutu igre. Posle samo četiri minuta, raspoloženi Danžuma postigao je još jedan pogodak i poslao ekipe na odmor sa 0:2.

Granada u 61. minutu meča uspeva da smanji prednost golom Milje koji je takođe bio precizan iz penala.

U 81. minutu meča, Danžuma postiže svoj treći pogodak, ovoga puta iz penala i donosi nedostižnu prednost svom timu od 1:3.

Viljareal u šestom minutu nadoknade vremena dolazi do svog četvrtog gola a precizan je bio Gomez.

Viljareal se sada nalazi na 5. mestu na tabeli dok Granada zauzima 17. poziciju.