You are currently viewing Zabila tri autogola, trener je izvadio prije poluvremena VIDEO
screenshoot twitter

Zabila tri autogola, trener je izvadio prije poluvremena VIDEO

Nogometašici Liverpoola i reprezentacije Novog Zelanda Meikayli Moore utakmica njene reprezentacije protiv SAD-a neće ostati u nimalo dobrom pamćenju.

Nesretna Moore je postala glavna vijest sportskih portala nakon što je u prvih pola sata igre uspjela zabiti čak tri autogola. Već u 5. minuti jedan centaršut s lijeve strane nogom je skrenula u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Moore je opet zatresla svoju mrežu kada je glavom ponovo prevarila svoju vratarku. U 36. minuti kompletirala je svoj hattrick autogolova kada je zakucala nogom još jednu loptu u svoj gol.

Nakon toga trener ju je izvadio iz igre. Meč koji će Moore dugo pamtiti završio je pobjedom SAD-a 5:0.