You are currently viewing Zvezda posle preokreta do prve pobede u Antaliji (VIDEO)

Zvezda posle preokreta do prve pobede u Antaliji (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu na drugoj kontrolnoj utakmici u Antaliji.

Puleni Dejana Stankovića bili su bolji od austrijskog LASK-a rezultatom 2:1.

Meč je počeo u znaku dobre igre kluba iz Linca koji poslednjih godina beleži nastupe u evropskim takmičenjima. LASK je do vođstva došao preko Huseina Balića u 17. minutu.

Na izjednačenje se čekalo petnaest minuta, kada je kao i u meču protiv Maribora proradio Ohi. Fudbaler koji je u aktuelnom prelaznom roku pojačao napad Zvezde iskoristio je dodavanje Ivanića i uspeo da savlada golmana austrijskog tima.

Potpuni preokret viđen je u 39. minutu, kada je Ivanić pronašao Kataija koji je bio precizan za 2:1.

U drugom poluvremenu  srpski šampion je mogao do ubedljivije prednosti, ali je golman LASK-a izašao kao pobednik iz duela sa Ohijem i Ivanićem.

Do kraja susreta je LASK imao lepu priliku u 57. minutu, a izjednačenje je sprečio golman Popović.