You are currently viewing Zvezda ubedljiva u prvom poluvremenu, ali nedovoljno protiv Marseja

Zvezda ubedljiva u prvom poluvremenu, ali nedovoljno protiv Marseja

Uprkos sjajno odigranom prvom poluvremenu, vaterpolo ekipa Crvene zvezde nije uspela da savlada ekipu Marseja. Lider Grupe B je trijumfovao nad crveno-belima rezultatom 11:8.

Na bazenu „Milana Galeta Muškatirovića“, između pomenutih ekipa odigrala se utakmica u okviru 8. kola B grupe Lige šampiona, a rezultati po četvrtinama su bili: 1:3, 3:4, 4:0, 3:1.

Loš start drugog dela igre koštao je pobede Crvenu zvezdu, i tokom čitave treće deonice nisu uspeli da se domognu pogotka.

Kod pobedničke ekipe istakao se Vukičević Ante sa 5 pogodaka. Vernu je imao dva gola, bez promašaja.

Ivan Basara je bio najefikasniji u ekipi crveno-belih sa tri postignuta gola. Miloš Vukićević, kapiten tima, postigao je dva.